SKKI

 

See tähelepanuväärne talispordivahend on läbinud 5 aastase testimis- ja täiustamisperioodi USA, Canada, Šveitsi ja Austria mägikuurortides. Raam, vedrustus, suusad, rool, kandekott ja üldine disain on saanud täiuslikuima viimistluse, et saaksite seda juba järgmise lumega ise ja oma sõpradega proovida!

Trikke SKKI on varustatud spetsiaalsete Euroopas valmistatud suuskade ja pehmete käepidemetega.  Meie 3-punkti tasakaalusüsteem hoiab kõik suusad lumega kontaktis ka äkilisemate pöörete korral, et tagada parim juhitavus. Trikke SKKI on äärmiselt kasutajasõbralik. Te võite seda igal ajal jagada oma sõprade ja perega, kuna puuduvad spetsiaalsaabastest tulenevad piirangud. Trikke SKKI sobib kõigile alates 13. eluaastast. Mäkke saamiseks astu jalapakkudelt maha ja lükka SKKI´d lihtsalt enda ees. Lisaks võite unustada suusasaabastest saadava jalavalu, Trikke SKKI´ga sõitmiseks ei lähe teil vaja spetsiaalseid kalleid jalanõusid.

Suusad on transpordi ajaks kergesti eemaldatavad ning kogu revolutsiooniline ja kergekaaluline Trikke SKKI on mahutatav spetsiaalsesse kotti, mida võite kanda seljas või õlal. Lisaks on sõitmine palju lihtsam kui lumelaual või mäesuuskadel. Tunne mõnu kontrollitud laskumisest koos rooliga! Proovi midagi täiesti uut ja enneolematult vinget!

Hind:

895 €

  • Kokkukäiv raam, kogukaaluga 14,7 kg
  • Ei vaja muud lisavarustust
  • Stabiilne ka äkilisematel pööretel
  • Hea alternatiiv lumelauale ja suuskadele

 

 

Liisi järelmaksu soovi kontaktvorm:

Eesnimi ja perekonnanimi

E-posti aadress

Kontakttelefon

Soovitud Trikke mudel

Turvakood
captcha

Andmed esitatakse Trikke Eesti OÜ-le, kes koostöös Liisi.ee´ga hindab Teie järelmaksu teenindamise võimekust. Võtame teiega 3 tööpäeva jooksul ühendust ja küsime täiendavaid andmeid.